تبلیغات
چای لاغری - گیاهان چربیسوز و لاغرکننده - لاغری موضعی

چای لاغری - گیاهان چربیسوز و لاغرکننده

چهارشنبه 15 دی 1389

لاغری موضعی

نویسنده: حمید حبیبی   طبقه بندی: گیاهان تقویت کننده، 

 

اغری موضعی ، لاغری شکم و باشن ، لاغری بازو و پهلو ها ، لاغری سریع ، لاغری در .. روز ، لاغری بدون رژیم و موارد بسیاری که در عمل تنها تبلیغات تجاری هستند و ارزش علمی و کاربردی ندارند و در بسیاری موارد مخرب سلامتی و زیبایی هستند . حتما شما هم به اندازه من و سایر افراد جامعه به زیبایی و تناسب اندام و خوشلباسی و کلا جذابیت اهمیت قائل هستید ولی احتمالا  موافق باشید که لاغری را به هر قیمتی نباید به جان خرید . بهترین روش لاغری روشی است که واقعا شمارا از مزاحم ترین مانع زیبایی نجات دهد ( لایه های چربی زائد ) . لایه های انباشته شده چربی هرچند کم  دیواری بلند در مقابل دیده شدن  زیبایی های ذاتی فرد هستند و به همین علت نفرت انگیزند و افراد با درک تاثیر منفی آن بر ظهور جذابیت های افراد حاضرند به غلط به هر قیمتی از شر آنها رها شوند . سریع ترین راه برای لاغری و کاهش وزن واقعی و بدون عارضه ، تنهاروش تضمینی برای لاغری چربی های بدن است . لاغری تضمینی فقط با رعایت اصول و اجراء دقیق به انجام میرسد . با مصرف یک محصول کمکی که روند را سرعت بخشد برای افراد ضروری است ولی باید در صحت و سلامت و خصوصیات آن اطمینان حاصل شود که چای لاغری سین لس یکی از بی نظیر ترین و بی ایرادترین آنها است .  . باید هرچیزی تدریجی انجام شود و دو کار باید توام به اجراء در آید :

1 - کاهش کالری مصرفی از طریق غذای روزانه و رژیم غذایی .


2 - افزایش مصرف کالری از طریق فعالیت های معمول روزانه  و اندکی ورزش هوازی .

 

لاغری موضعی

باید به این نکته توجه نمود که هر دو مرحله باید با حوصله و تدریجا به حداکثر ظرفیت خود برسند تا بتوان نتیجه گرفت . انجام سریع و آنی و پرشدت برای هیچ یک از مراحل توصیه نشده است .

چای لاغری سینلس خواص کمکی بسیار حائز اهمیتی دارد  که می تواند لاغری را برای شما بیش از حد تصور آسان و سریع و بی دردسر کند . که به شرح بسیار جزئی آن اکتفا میشود .

 آثار و خواص چای لاغری سین لس :

1  - اشتها را کم کرده و انرژی مورودی را در حد نرمال کاهش میدهد .

2 - با افزایش متابولیسم پایه ( چربیسوز ) را شدت می بخشد .

3 - با طبیعی سازی کارکرد روده ها کم کاری های محتمل را اصلاح و دفع را به صورت عادی و معمول بازمی گرداند .

داشتن ورزش و تحرک هوازی و نیز عدم زیاده روی در مصرف غذا در کنار استفاده چای لاغری می تواند نتایج قابل توجهی را در بعد لاغری ایمن و ماندگار  و همیشگی در بر داشته باشد . بدلیل دارا نبودن خواص مخرب مانند کاهش آب و الکترولیت های بدن و نیز عدم داشتن هیچ ترکیب شیمیایی هرگونه کاهش سایز و وزن با چای لاغری سین لس همیشگی و تنها از محل کاهش توده چربی های اضافی خواهد بود .

لاغری باسن و ران و شکم

 

مشخصات چای لاغری سین لس :

 

هر بسته حاوی  100 عدد چای کیسه ای ( تی بگ  )  است  .

هر روز  نیم ساعت قبل از نهار و شام یک تی بگ را در یک لیوان بزرگ دم نموده و صرف نمایید .

هربسته بر اساس تعداد و نیز تجربه مصرف برای مدت زمان حدود 2 هفته کافی است .

با رعایت اصول یاد شده و مصرف این چای بیش از هر محصول دیگری واقعا از وزن و حجم توده چربی خواهید کاست  . چیزی حدود 5 - 8  کیلو

 


   

 


 

لینکدونی

نویسندگان

آمار وبلاگ

  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :